Početna > Prevoz > Prevoz pokojnika

Prevoz pokojnika

Cena Medjunarodnog prevoza pokojnika - 0

Cena Medjunarodnog prevoza pokojnika

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
907
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Crne Gore - 0

Prevoz pokojnika iz Crne Gore

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
856
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Albanije - 0

Prevoz pokojnika iz Albanije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
915
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Češke - 0

Prevoz pokojnika iz Češke

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
900
Beograd, Srbija
Premium oglas
Vozni park - Prevoz pokojnika - 0

Vozni park - Prevoz pokojnika

Naš vozni park sastoji se od modernih Mercedesovih vozila posebno opremljenih za bezbedan prevoz pokojnika, kako u zemlji tako i u inostranstvu. Ova vozila imaju specijalizirane sisteme koji obezbeđuju siguran i dostojanstven transport, čak i na dugim relacijama.
cena: cena na poziv
seen icon
912
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Švajcarske - 0

Prevoz pokojnika iz Švajcarske

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
847
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Slovenije - 0

Prevoz pokojnika iz Slovenije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
876
Beograd, Srbija
Premium oglas
Dokumentacija za prevoz pokojnika - 0

Dokumentacija za prevoz pokojnika

Pripremamo kompletnu dokumentaciju potrebnu za prevoz pokojnika. To obuhvata prikupljanje izvoda iz matične knjige umrlih i lekarskih uverenja, sprovođenje svih procedura za izdavanje dozvola za transport, kao i rešavanje specifičnih zahteva međunarodnog prevoza u skladu sa propisima svake zemlje. Tokom čitavog procesa, porodicama pružamo jasne i transparentne informacije o svakom koraku.
cena: cena na poziv
seen icon
912
Beograd, Srbija
Premium oglas
Vozila za prevoz pokojnika  - 0

Vozila za prevoz pokojnika

Pogrebni prevoz, odnosno prevoz pokojnika, obavljamo specijalnim pogrebnim vozilima marke Mercedes i Citroën, koja su posebno adaptirana za tu namenu. Vozila su bezbedna, redovno servisirana i uvek spremna za angažovanje.
cena: cena na poziv
seen icon
909
Beograd, Srbija
Premium oglas
Koliko traje prevoz pokojnika? - 0

Koliko traje prevoz pokojnika?

Nakon što se kompletira potrebna dokumentacija, prevoz pokojnika se najčešće organizuje u roku od 24 do 48 sati. Zahvaljujući preciznom planiranju i dobroj koordinaciji sa nadležnim službama, obezbeđujemo brz i bezbedan transport. Naš tim nastoji da ceo proces bude što jednostavniji i da se odvija uz puno poštovanje prema porodici i preminuloj osobi.
cena: cena na poziv
seen icon
927
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Nemačke - 0

Prevoz pokojnika iz Nemačke

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
855
Beograd, Srbija
Premium oglas
Fleksibilne opcije prevoza - 0

Fleksibilne opcije prevoza

Bez obzira na udaljenost, organizujemo prevoz pokojnika pogrebnim vozilima ili avionom, prema Vašim potrebama i željama. Naš tim vodi računa o svim detaljima, od logistike do pripreme tela za transport, kako bi proces protekao glatko i besprekorno. 
cena: cena na poziv
seen icon
942
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Madjarske - 0

Prevoz pokojnika iz Madjarske

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
909
Beograd, Srbija
Premium oglas
Cena Balkanskog prevoza - 0

Cena Balkanskog prevoza

Cena prevoza preminulog iznosi 0.55€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
893
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Švedske - 0

Prevoz pokojnika iz Švedske

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
880
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Hrvatske - 0

Prevoz pokojnika iz Hrvatske

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
894
Beograd, Srbija
Premium oglas
Međunarodni transport - 0

Međunarodni transport

Kada dođe do smrtnog slučaja u inostranstvu, možemo vam pružiti sledeću pomoć: – pružamo podršku porodici kroz pravovremene informacije, kako se ne biste osećali prepušteni sami sebi – uz pomoć naših agenata olakšavamo pribavljanje potrebne konzularne dokumentacije i dozvola za transport preminulog – obezbeđujemo kompletnu pogrebnu opremu prilagođenu međunarodnom prevozu – preuzimamo preminulog i organizujemo prevoz do mesta sahrane Cena za prevoz pokojnika: 45 RSD po kilometru u inostranstvu
cena: 45 DIN
seen icon
876
Novi Sad, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika NEMAČKA  - 0

Prevoz pokojnika ŠVAJCARSKA

Međunarodni prevoz pokojnika ŠVAJCARSKA Naša mreža omogućava brzo i efikasno reagovanje, bez obzira na udaljenost. Trudimo se da preuzmemo sve administrativne i logističke obaveze, kako biste Vi mogli da se posvetite oproštaju od voljene osobe.
cena: cena na poziv
seen icon
911
Beograd, Srbija
Premium oglas
Pogrebna vozila IMS - 0

Pogrebna vozila IMS

Raspolažemo namenskim pogrebnim vozilima prilagođenim svim uslovima prevoza, zahvaljujući čemu obezbeđujemo bezbedan, dostojanstven i pravovremen transport pokojnika iz bolnice, doma ili druge lokacije do kapele, groblja ili krematorijuma.
cena: cena na poziv
seen icon
872
Beograd, Srbija
Premium oglas
Dokumentacija za prevoz preminulog preko granice - 0

Dokumentacija za prevoz preminulog preko granice

Za prevoz preminulog preko granice neophodna je sledeća dokumentacija: potvrda o smrti, izvod iz matične knjige umrlih, lični dokument preminulog, sprovodnica izdata od nadležnog konzulata, kao i potvrda o obezbeđenom grobnom mestu u gradu u kome će se obaviti sahrana.
cena: cena na poziv
seen icon
893
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Bosne i Hercegovine (BiH) - 0

Prevoz pokojnika iz Bosne i Hercegovine (BiH)

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
850
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Slovačke - 0

Prevoz pokojnika iz Slovačke

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
886
Beograd, Srbija
Premium oglas
Međunarodni transport pokojnika IMS - 0

Međunarodni transport pokojnika IMS

Za međunarodni prevoz preminulih, naš tim preuzima kompletnu organizaciju postupka – od pribavljanja neophodne dokumentacije i dozvola, do komunikacije sa nadležnim institucijama i carinskim službama.
cena: cena na poziv
seen icon
875
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika AUSTRIJA  - 0

Prevoz pokojnika AUSTRIJA

Međunarodni prevoz pokojnika AUSTRIJA  Naša mreža omogućava brzo i efikasno reagovanje, bez obzira na udaljenost. Trudimo se da preuzmemo sve administrativne i logističke obaveze, kako biste Vi mogli da se posvetite oproštaju od voljene osobe.
cena: cena na poziv
seen icon
919
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika ŠVEDSKA  - 0

Prevoz pokojnika ŠVEDSKA

Međunarodni prevoz pokojnika ŠVEDSKA  Naša mreža omogućava brzo i efikasno reagovanje, bez obzira na udaljenost. Trudimo se da preuzmemo sve administrativne i logističke obaveze, kako biste Vi mogli da se posvetite oproštaju od voljene osobe.
cena: cena na poziv
seen icon
877
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Austrije - 0

Prevoz pokojnika iz Austrije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
905
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika FRANCUSKA  - 0

Prevoz pokojnika FRANCUSKA

Međunarodni prevoz pokojnika FRANCUSKA Naša mreža omogućava brzo i efikasno reagovanje, bez obzira na udaljenost. Trudimo se da preuzmemo sve administrativne i logističke obaveze, kako biste Vi mogli da se posvetite oproštaju od voljene osobe.
cena: cena na poziv
seen icon
874
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Holandije - 0

Prevoz pokojnika iz Holandije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
879
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika ITALIJA  - 0

Prevoz pokojnika ITALIJA

Međunarodni prevoz pokojnika ITALIJA Naša mreža omogućava brzo i efikasno reagovanje, bez obzira na udaljenost. Trudimo se da preuzmemo sve administrativne i logističke obaveze, kako biste Vi mogli da se posvetite oproštaju od voljene osobe.
cena: cena na poziv
seen icon
948
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Rumunije - 0

Prevoz pokojnika iz Rumunije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
924
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Italije - 0

Prevoz pokojnika iz Italije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
909
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika iz Makedonije - 0

Prevoz pokojnika iz Makedonije

Cena međunarodnog prevoza preminulog iznosi 0.55€-0.7€ po km. Cena se formira po dogovoru i zavisi od pogrebne opreme koju odaberete (sanduk, suza na sanduku, ikebane i slično), kao i od udaljenosti, što je veća udaljenost, cena je povoljnija.
cena: cena na poziv
seen icon
871
Beograd, Srbija
Premium oglas
Avio transport pokojnika - 0

Avio transport pokojnika

Pružamo uslugu avio transporta pokojnika sa svim pratećim formalnostima.
cena: cena na poziv
seen icon
928
Beograd, Srbija
Premium oglas
Prevoz pokojnika NEMAČKA  - 0

Prevoz pokojnika NEMAČKA

Međunarodni prevoz pokojnika NEMAČKA Naša mreža omogućava brzo i efikasno reagovanje, bez obzira na udaljenost. Trudimo se da preuzmemo sve administrativne i logističke obaveze, kako biste Vi mogli da se posvetite oproštaju od voljene osobe.
cena: cena na poziv
seen icon
921
Beograd, Srbija
Premium oglas
Početna > Prevoz > Prevoz pokojnika
Back to Top